کد 002

اولین پروژه نوسازی شهری ترکیه با مشارکت بخش دولتی و خصوصی با 165 هزار مترمربع فضای ساخت و ساز و 220 هزار متر مربع طول نما یکی از پروژه های نمونه ی شهر استانبول می باشد.

ساختمان مسکونی

پارکینگ: دارد

8.829 متر

4خوابه

ساختمان مسکونی

پارکینگ: دارد

8.829 متر

4خوابه

توضیحات پروژه

اولین پروژه نوسازی شهری ترکیه با مشارکت بخش دولتی و خصوصی با 165 هزار مترمربع فضای ساخت و ساز و 220 هزار متر مربع طول نما یکی از پروژه های نمونه ی شهر استانبول می باشد. . متشکل از 9 بلوک و 918 واحد ,شامل بخش مسکونی, اداری ,تجاری و خیابانهای خرید ,مقصد جدید سرمایه گذاری و زندگی می باشد

 

این بلوک ها در مجموع در زمینی با وسعت 8.829 متر مربع و با 92 واحد مسکونی و در زمینی به وسعت 1.635 متر مربع با 20 واحد تجاری ,در کنج پروژه مستقر شده اند و با جزئیات هوشمندانه و لوکس فراتر از انتظارتان میباشند.

در این پروژه با 9 بلوک و 918 واحد با هارمونی متفکرانه از ترکیب تاریخ با مدرنیته دلایل زیادی برای زندگی کردن و تجارت وجود دارد نه تنها امروز بلکه با گذشت هزاران سال… پروژه با نمای بسیار طویل خود در خیابان اصلی ,آفیس ها با طراحی مختلف ,با کوچه های پر از انرژی زندگی و با واحدهای مسکونی که تماماً برای راحتی شما طراحی شده اند, یک ادعای تمام عیار را مطرح می سازد .در واقع نمونه ای بی عیب و نقص است که قدرت خود را از گذشته گرفته و به سمت آینده پیش می رود.

 

بلوک 362

این بلوک در مجموع در زمینی به وسعت 7.815 متر مربعی با 73 واحد مسکونی ودر زمینی به وسعت 3.016 متر مربعی با 23 واحد تجاری و زمینی به وسعت 352 متر مربعی با 2 واحد اداری می باشد. بوتیک های جدید و کافی شاپ ها بخشی از منظره ای هستند که وقتی از پنجره های اتاق نشیمن خود به پایین نگاه می کنید ,مشاهده میکنید.

بلوک 387

.این بلوک در فضایی به وسعت 14.033 متر مربع با 152 واحد مسکونی و در فضایی به وسعت 5.461 متر مربع با 38 واحد تجاری و با چشم انداز خیابان خرید همراه میباشد.

 

معیار ما فراهم کردن هر آنچه است که به آن احتیاج دارید .برای جلسه های تجاری رده عالی شما مکانی مناسب و مدرن را با آفیس های ما تجربه کنید. در صورت تمایل می توانید از ترانسفر فرودگاهی یا ترانسفر به نقطه دیگری از شهر برای جلسه بیزینسی خود بهره مند شوید. لابی اداری شیک به بهترین شکل از شما و میهمانان شما استقبال میکند.رزیدنسها به دلیل لوکس بودن و کیفیت بالای متریال ,همانند هتل 5 ستاره میمانند.

بلوک 361 B

ساکنین این بلوک در بخش میانی پروژه قرار خواهند گرفت .در مجموع در کنار 10.279 متر مربع فضای سکونتی شامل 21 واحد تجاری با کاربری های مختلف میباشد.به همراه
موسیقی ملایمی که از مکان های تفریحی به گوش م یرسد و انرژی انسان هایی که پر از شور و اشتیاق زندگی هستند, این بلوک زندگی با آرامش و پر شوری را به شما به ارمغان می آورد.

بلوک 363 A

1.161 متر مربعی دارای 13 واحد مسکونی و فضای 1.311 مترمربعی دارای 12 واحد تجاری ودر فضای 743 مترمربعی دارای 8 واحد اداری می باشد که در گوشه عقبی پروژه قرار گرفته است. از این پرسپکتیو چشم انداز شهردر انتظار ساکنین خواهد بود.

بلوک 594

این بلوک از فضای 2.568 مترمربعی با 34 واحد مسکونی و فضای 1.061 مترمربعی 9 واحد تجاری تشکیل شده است که در کوچه پشتی مجموعه مستقر شده است.

ممکن است در کارهای روزمره خانه خود احتیاج به یک دستیار داشته باشید , شما فقط زمان آن را تعیین کنید , تمام خدمات نگهداری و تمیز کردن منزل شما برای آسوده تر کردن زندگیتان, هر روز هفته و شبانه روز در خدمت شما میباشد. همیشه در خدمت شما میباشد.همچنین برای استقبال از Valet-Parking برای پارک کردنخودروی شما و میهمانان شما خدمات میهمانان شما و حفظ امنیت شما , پذیرش و نگهبانی مجموعه در طول شبانه روز مشغول به کار خواهند بود

 

بلوک 593

در مجموع در فضای 5.845 مترمربعی با 65 واحد مسکونی و 1.843 مترمربعی دارای 18 واحد تجاری, این بلوک به سمت شمال غربی استانبول مشرف می باشد و این به معنی منظره رنگارنگ و نورانی و پر از شور و شوق زندگی می باشد.

 

امکانات پروژه
گالری تصاویر
نقشه ها و پلان طبقات
املاک پیشنهادی

کد 001

این پروژه آماده به تحویل به منظور نشان دادن ترکیبی عالی از لوکس و زیبایی ساخته شده است.